Vývoj firmware a software

Vyvineme pro Vás firmware na míru do Vašeho zařízení. Dokážeme naprogramovat většinu jednočípových mikroprocesorů, logická hradlová pole (FPGA, CPLD), ale i složité multiprocesorové systémy. Také pro Vás vyvineme, otestujeme a zajistíme provoz obslužného software pro počítačové operační systémy, mobilní telefony nebo webové aplikace.

Firmware vyvíjíme tak, aby byl funkční, dobře testovatelný, splňoval normy a byl dobře zdokumentován a byl přehledný. Při psaní kódu využíváme verzovací software a tak dokážeme vydávat různé verze daného firmware již během vývoje kódu.

Mikroprocesry programujeme v různých vývovojích prostředích, doporučených přímo výrobcem daného procesorou. Naši programátory mají letité zkušenosti s většinou běžných jednočipů od výrobců STmicroelectronics, Atmel (Microchip), NXP, PIC, Espressif, ARM, Lantronix a mnoho dalších.

Logická hradlová pole (FPGA, CPLD) využíváme v řídících a měřicích systémech, které vyžadují přesné časování, úplnou kontrolu nad vykonávanou funkcí nebo kde z důvodu bezpečnosti nelze použít běžný procesorový systém. Podle potřeby využíváme hradlová pole od high-tech systémů Xilinx (multiprocesorové systémy + rozsáhlé hradlové pole) až po jednoduché CPLD (Lattice, Intel/Altera).

Software pro naše zákazníky navrhujeme většinou k námi dodanému technickému řešení projektu, ale dokážeme navrhnout i Vámi požadovaný samostatný software na na míru pre Vás pro PC (Windows, Linux), mobilní zařízení nebo webové aplikace. Zaměřujeme se hlavně na aplikace do průmyslu v oblasti řídící techniky a vizualizaci naměřených dat.

Nejste spokojen s Vaším firmware, software, nebo potřebujete aktualizovat stávající kód a nemáte k tomu prostředky, nebo Vám chybí pracovní síla? Neváhejte se na nás obrátit s požadavkem na optimalizaci kódu.

NAHORU