Napěťový zesilovač PAB32-10V-4CH

Precizní napěťový 4 kanálový zesilovač PAB32-10-4CH je elektronický modul v provedení jako deska plošných spojů s montážními otvory určený pro zesílení libovolného napěťového signálu.

Modul je vytvořen na zakázku pro projekt zákazníka VŠB – Technická univerzita Ostrava jako součást většího projektu pro zkoumání měření kvality elektrické energie v síti.

Modul obsahuje 4 napěťové zesilovače na stejném potenciálu a 9 V pomocný lineární zdroj se 4 výstupy pro napájení externí elektroniky. Výhodou je široký rozsah napájecího napětí, ochrana proti přepólování a přepětí a jištění klasickou trubičkovou pojistkou 5x20mm. Plně diferenční napěťové vstupy zesilovače s přesným, teplotně stabilním vstupním děličem a vysokou vstupní impedancí jsou určeny pro měření a zesílení signálů z různých senzorů a zdrojů napěťového signálu. Každý vstup je chráněn proti kontinuálnímu přepětí až do ±30 V. Uživatel si může zvolit mezi 4 různými možnostmi zesílení pomocí jednoduchého DIP přepínače umístěného na horní straně desky plošného spoje u každého konkrétního kanálu. Nízko-šumový výstup, výborná stejnosměrná přesnost a široké frekvenční přenosové pásmo činí ze zesilovače PAB32-10V-4CH ideálního kandidáta na předzesilovač vysokopřesných a rychlých AD převodníků všech konfigurací a všude tam kde je nutná úprava napěťového signálu zesílením. Uživatel si může vybrat z dvou konfigurací výstupu: bipolární výstup proti společnému potenciálu nebo plně diferenčního výstupu. Oba typy výstupů jsou dostupné na výstupním konektoru.

  • KLIENT VŠB-Technická univerzita Ostrava
  • ROK 2021
  • ČINNOST Design elektronického modulu
  • KATEGORIE
NAHORU