Nabízíme design, detailní vizualizaci a výrobu obalů, krabiček, i mechanických prvků a kompletních konstrukcí pro Váš projekt.

Design

Náš designový a strojní tým se specializuje nejen na návrh a výrobu obalů a krabiček pro elektroniku z různých materiálů, ale také na design a konstrukci jednoúčelových průmyslových strojů a linek.

Naše zařízení se pyšní elegantním vzhledem a robustní konstrukcí která odolává mechanickému stresu. Využíváme nejnovější CAD software a ověřené výrobní metody, pro dosažení nejvyšší kvality.

 

3D tisk

3D tisk představuje nejefektivnější řešení pro prototypovou a malosériovou výrobu díky svým nižším výrobním nákladům v porovnání s tradičními vstřikovanými plasty, které vyžadují nákladné specializované formy. Důsledkem toho je také mnohem jednodušší úprava výrobku napříč iteracemi.

Vizualizace

Naše modely využíváme nejen pro vývojové a výrobní účely, ale také nám pomáhají prezentovat řešení našim zákazníkům.

Modelujeme jak mechanické prvky tak i samotné desky plošných spojů. Toto nám umožňuje ověření kompatibility ještě než začne výroba prototypů a také vytvoření realistických snímků vhodných pro prezentaci projektu.

Namáhané konstrukční a mechanické prvky dokážeme také podrobit simulaci a s jistotou tak zajistit jejich potřebný výkon.

Výhody 3D tisku

  • Obaly a funkční prvky na míru
  • Bezkonkurenční designová flexibilita
  • Nejnižší náklady při malosériové výrobě

Materiály

Většinu obalů pro elektroniku vyrábíme pomocí technologie SLA, která využívá syntetických fotosenzitivních pryskyřic vytvrzovaných UV zářením. Výhoda této technologie oproti tradičnímu FDM 3D tisku spočívá především v dokonalé povrchové úpravě bez viditelných vrstev. Dalším bonusem je také nižší cena pryskyřicí v porovnání s jinými filamenty.

Pro náročnější aplikace, jako jsou například extrémní teplotní podmínky, nebo vysoce namáhané součásti, využíváme technologie SLS, která tiskne pomocí výkoného laseru z vysoce odolného nylonu. Takto vyrobené součásti jsou schopny odolat teplotám až 180°C.

Nabízíme také klasický FDM 3D tisk z materiálů jako jsou PLA, ABS, ASA a TPU.

Spojte se s námi
Máte již vlastní představu o designu Vašeho zařízení? Kontaktujte nás! Rádi s Vámi probereme Vaši vizi a spojíme Vás přímo s naším designovým a strojním oddělením.

  • +420 776 242 183
  • info@32dev.cz
NAHORU