Vývoj a výroba elektroniky

Společnost 32dev s.r.o. zajišťuje profesionální návrh elektroniky širokého spektra. Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem elektroniky od výkonových spínaných zdrojů až po velmi přesná měřicí a řídicí zařízení do průmyslu. Věnujeme se také vývoji a výrobě komerční elektroniky.

Zkonzultujeme s Vámi Vaši představu o elektronice a navrhneme řešení ušité přímo Vám na míru. Dokážeme vyvinout zcela novou elektroniku, nebo Vám můžeme nabídnout řešení založené na portfoliu 32dev produktů. Máme také nachystané velké množství design bloků elektroniky, které značně urychlí potřebný čas na vývoj - šetříme Váš čas a peníze.

Navrhneme schématické zapojení obvodů podle norem a specifikací. Dle Vašich potřeb, můžeme s Vámi konzultovat každý krok návrhu elektronického obvodu a Vy se stanete součástí vývoje, nebo vývoj přenecháte čistě nám a Vy se nemusíte vůbec o nic starat. O postupu vývoje Vás pravidelně informujeme, budete neustále v obraze, jak Váš projekt pokračuje.

Odsimulujeme elektronické zapojení navrhovaného obvodu a v případě potřeby doložíme správnost a základní vlastnosti navrhovaného řešení funkčními simulacemi.

Nakreslíme desku plošných spojů (DPS). Návrh a technickou třídu výroby desky plošných spojů přizpůsobíme Vašim požadavkům a náročnosti navrhovaného obvodu. Máme zkušenosti s návrhem jednostranných desek plošných spojů zaměřených na cenu, ale také velmi přesných, složitých, vícevrstých desek plošných spojů.

Vyrobíme navrženou desku plošných spojů v jakémkoli objemu. Zajistíme výrobu od kusové výroby prototypů až po velké série v krátké době a za výhodnou cenu.

Testujeme finální produkt, nebo prototyp na všechny požadované funkce a vlastnosti. V případě potřeby vyvineme funkční elektronický nebo kamerový tester produktu do Vaší výroby nebo výrobní linky.

Zajistíme certifikaci Vašeho elektronického nebo elektrotechnického produktu. Od malých elektronik, které jsou součástí většího celku až po velké elektroinstalační rozváděče. Neváhejte se na nás obrátit.

NAHORU