Průmyslový Terminál

Flexibilní ovládací a monitorovací terminál v provedení monitoru s dotykovým displejem, s jednoduchým a intuitivním ovládáním pro monitoring a digitální asistenci při průmyslové výrobě.

Toto zařízení bylo vyvinuto dle požadavků zákazníka TGPneu jako součást projektu připojení strojového parku do výrobního informačního systému.

Terminál disponuje dotykovým displejem s odolným tvrzeným sklem o úhlopříčce 13,3″ s rozlišením FullHD a panelem s technologií IPS, díky které zajistí čistý obraz a čitelnost v nejrůznějších podmínkách.

Integrovaný počítač umožňuje lokální spouštění aplikací, jako například zobrazení technických výkresů a 3D modelů při práci s obráběcími stroji, SCADA ovládacích systémů, nebo také vzdálený přístup k náročnějším aplikacím skrze vysokorychlostní síťové připojení.

Mezi další přední vlastnosti patří flexibilní konfigurace vstupů a výstupů, jakož jsou například sériové a paralelní porty, vysokorychlostní USB a ethernet, jenž zaručí kompatibilitu a komunikaci s širokou škálou průmyslových zařízení. Tyto konektory jsou mechanicky opatřeny proti odpojení a vniku nečistot a vlhkosti. Součástí je také bezdrátové připojení WiFi v pásmu 2,4 GHz.

Námi navržený vyztužený obal zaručuje nejen mechanickou pevnost, ale také vysokou odolnost vůči prachu, vlhkosti a jiným nečistotám a je proto ideální pro aplikaci ve výrobních prostorech. Montáž dle normy VESA je umožněna skrze závity M4 na zadní straně terminálu v rozteči 75 nebo 100 mm.