Wili Test Bench

Projekt Wili Test Bench je ukázkový příklad spolupráce mezi zákazníkem a naší firmou 32dev s.r.o.

Od prvotního zadání zákazníka, který jsme převzali, přes 3D modelování, simulace elektronických obvodů a softwaru, představení našeho pohledu na projekt, výrobu prvních prototypů až po konečnou malosériovou výrobu testovacích zařízení.

Jedná se o multifunkční tester produktu zákazníka ve výrobní i vývojové fázi produktu. Výrobek se testuje pomocí analogového a digitálního měření funkcí výrobku. Testovací proces je nastavitelný řadou vypínačů, posuvných přepínačů a pomocí dvou multifunkčních enkodérů, kdy nastavená hodnota se zobrazuje na dvou dobře čitelných 7-segmentových displejích. Testovací elektronika s čelním panelem je umístěna v malém, nárazuvzdorném, vodotěsném, přenosném kufříku s odnímatelným víkem. Speciální požadavek na výměnu hodnoty odporů v testovacím analogovém obvodu testeru je realizován pomocí úchytek s průhledným krytem na čelním panelu vytištěných na naší 3D tiskárně, navržený naším konstruktérem.

Vždy se snažíme být o krok napřed a když po letech přišel požadavek od zákazníka na modifikaci zařízení, kvůli novému typu produktu, bylo možné jej realizovat pouze změnou řídícího a měřicího firmwaru, jelikož se naši eletrotechnický konstruktéry rozhodli do prvotního návrhu zařadit rezervní elektronické obvody, které se k této modifikaci perfektně využili.

NAHORU